http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/artykuly/29er_optymalny/logo_duze.png

Testy sprzętu a w szczególności rowerów, są kwintesencją tego co zawsze chcieliśmy prezentować na Team29er.pl. Artykuły opisujące rowery naszych czytelników pojawiały się już sporadycznie. W nowym dziale chcemy dać Wam możliwość pochwalenia się swoimi twentyninerami, podzielenia się opinią o nich oraz w konsekwencji poddać projekt pod dyskusje czytających. Panie, Panowie odpalamy "Mój 29er" !!! ..

Team29er

Mój czyli Twój - 29er ;)

U zarania powstania Team29er była popularyzacja idei górskiego roweru na dużych kołach. Było to już ładnych kilka lat temu i idea się przyjęła! Nie, nie jesteśmy na tyle zadufani żeby stwierdzić że to wszytko dzięki Nam! Ale jakimś kwantyfikowanym procencie z pewnością ;)

Tak więc Wielka Kicha przyjęła się u Prosów zarówno w XCM jak i XC. Zdominowała sektory amatorskich maratonów od Morza po Tarty. Wielkie koła zdobyły również cięższe dyscypliny All Mountain, Enduro czy nawet Downhill.

Oferta na globalnym rynku jest ogromna, możliwość zakupu przez internet znosi ograniczenia dostępności, pozostawiając jedyny ten prozaiczny - finansowy. Podejrzewamy więc (a wręcz mamy pewność), że Wasze garaże, skrywają prawdziwe perełki. Pokazanie ich, podzielenie się doświadczeniem z użytkowania czy też budowy, powinno być wręcz powinnością, Drodzy Czytelnicy ;)

My, jako Team29er, jesteśmy niestety aktualnie w wyborze sprzętu testowego ograniczeni do oferty lokalnych dystrybutorów i (tutaj wykreślamy "niestety") naszych rodzimych producentów. Do oceny dostajemy reprezentatywną część tego, co oferują polskie sklepy rowerowe. Moment, w którym budżet naszej redakcji uzyska jakiś krągły nawet nie dwucyfrowy procent budżetu, takiego na przykład Top Geara, będziemy mogli kupić i przetestować wszystko czego sobie zażyczycie/zażyczymy ;). Zanim ta chwila szczęśliwa nadejdzie, postanowiliśmy uaktywnić Was - nie raz i nie dwa dzielicie się swoimi nietuzinkowymi projektami z przyjaciółmi - teraz jest okazja pokazać się publicznie i we własnym stylu opisać wrażenia z jazdy na waszych rumakach. Każdy na tym zyska - My przede wszystkim zaczerpniemy wiedzę na temat różnorodności marek i modeli wśród Was!

Co zrobić żeby moja maszynka pojawiła się na łamach Team29er ??

Otóż metod natenczas widzimy klika:

  • "Metoda bezpłatnej protekcji" - czyli nasz znajomy, kolega, sąsiad/rywal z sektora, ma fajny, ciekawy rower. Potrafi wskazać jego mocne i słabe strony. I chce się swoimi doświadczeniami podzielić.
  • "Metoda losowa" - przypadkiem lub zupełnie nieprzypadkowo, trafiamy na forum, na bloga czy na Fejsbuku, na zdjęcie lub notkę na temat ciekawego projektu a właściciel chce się swoimi ... ;)
  • "Metoda autoprezentacji" - Ty, drogi Czytelniku chcesz się swoim twentyninerem pochwalić i zgłaszasz się do nas via email info@team29er.pl .

 Przygotowaliśmy formularz, który pozwoli na zebranie jednolitej specyfikacji komponentów. Oczywiście niezbędne będą zdjęcia, im lepsze tym lepiej ;)

Tymczasem prezentujemy inauguracyjny artykuł z cyklu "Mój 29er" . Jego autor stawia poprzeczkę na wysokim poziomie, co nas jako redakcję zdecydowanie cieszy a Was niech nie deprymuje :)